Świat Nali

Dlaczego warto przeczytać książkę pt. “Świat Nali” Deana Nicholsona?

Są takie chwile w życiu, kiedy musimy to zrobić. To jest przeznaczenie. Dean Nicholson, 30-letni Szkot, postanowił we wrześniu 2018 roku podróżować po świecie rowerem i w tamtym świecie poznał Nalę, kotkę. To spotkanie zmieniło wszystko i zmieniło jego życie. O tej zmianie autor opowiada w książce pt. “Świat Nali“.

Jak doszło do spotkania?

Dean napotkał bardzo trudną sytuację z powodu złej pogody, kiedy w grudniu odwiedził górzyste tereny południowej Bośni. Jednak może to dzięki nim w pierwszych tygodniach życia słyszeli hałas porzuconych kociąt. Od pierwszego spojrzenia myślę, że zielone oczy przykuły jego serce. W ten sposób zostałem okradziony trzy razy, więc znam to.

O czym to jest książka?

To specjalna kronika przyjaźni, która wszystko zmieniła. Zamiast robić karierę, Nala chce spędzać czas z nowymi przyjaciółmi i cieszyć się odkrywaniem:

  • razem odwiedzimy bałkańskie miasteczka;
  • będziemy pomagać starym osłom w Grecji;
  • walczyć z chorobami w Azerbejdżanie;
  • rzucać wyzwanie duchom w Gruzji.

Czego jeszcze dowiemy się z tej książki?

Z pomocą beżowego kota Dean zmienia się z lekkomyślnego imprezowicza w troskliwego dozorcę, którego podróż jest transmitowana na żywo na całym świecie na przezabawnym koncie Instagrama. Przynosi wspaniałą przygodę. Książka pt. “Świat Nali” Deana Nicholsona to fascynująca opowieść o swobodnej podróży, pełnej wyjątkowych wypraw, niespodziewanych przyjaźni i dobrowolnych decyzji.

Czego dowiemy się z tej lektury?

Dean, właściciel kota i autor tej książki, przeprowadzi Cię przez rzadką podróż po Europie (i jej okolicach). Ma dziwnego towarzysza. Jest nim Nala, rozpieszczony kot. Ich pierwsze spotkanie było nieoczekiwane, ale mogło stworzyć cudowną więź i przywiązanie między Deanem i Narą.

Dlaczego warto po nią sięgnąć?

Ta książka to świetna zabawa. To idealna książka na ucieczkę od bólu codzienności. Jako miłośnik wielkich kotów możesz czerpać wiele radości, siły i pozytywności z każdej strony tej historii.

 

Recommended Articles